10.11.2020

Склад (дані виробника): порошок моркви (морква дика, корінь), кукурудзяний крохмаль, бета-каротин, лікопін, вітамін Е, селен (дріжджі), екстракт алое вера (Aloe Vera barbadesis). Народерм, 100% натуральний продукт – ефективний антиоксидантний препарат, призначений для посилення захисних сил організму, збереження молодості, захисту всіх тканин і слизових організму. Захист і відновлення зору, захист і відновлення шкіри від негативного спектра сонячної радіації.                                                          

В наш час, захист від сонця за допомогою спеціальних зовнішніх коштів не є достатньою, потрібно готувати свій організм і шкіру до впливу ультрафіолетового опромінення. Особливо перед літнім сезоном. Максимальна концентрація лікопіну і бета каротину в крові фіксується через добу прийому Народерма, а в шкірі фіксується через 25 – 30 днів.

«Народерм» дивовижна розробка вчених Швейцарської компанії Нарин.

Цей препарат дуже широкого спектру дії. Що б зрозуміти всі його можливості ми зупинимося на характеристиці основних його компонентів окремо.

Селен (селенові дріжджі)

Селен незамінний для життєдіяльності людини. Він входить до складу більшості гормонів і ферментів і пов’язаний з функцією всіх органів і систем. Особливо селен пов’язаний з відтворенням потомства, розвитком і старінням організму. Дефіцит селену може викликати захворювання різних органів і систем, передчасне старіння і зменшення тривалості життя.

* Є ключовим мікроелементом в ферментах, що забезпечують антиоксидантний захист в кожній клітині людського організму;

* Бере участь в сперматогенезе;

* Сприяє очищенню організму від шлаків і різних токсичних речовин;

* Підвищує імунітет і підсилює процеси саморегуляції організму;

* Має антигістамінний і Антиалергічний ефект;

* Має антиканцерогенну (протидії пухлинне) дію;

* Справляє позитивний вплив на функціональний стан серцево-судинної системи,

* Володіє кардіо протекторним дією, попереджає розпад клітин серцевого м’яза;

Лікопін (з шипшини) – корисні властивості:

* Активізація травлення, утилізація жирів і зниження ваги.

* Протигрибковий і антибактеріальний ефект.

* Нормалізація кислотно-лужного балансу в організмі.

* Нормалізація обміну холестерину і участь в кровотворенні.

* Зміцнення серцево – судинної системи, профілактика атеросклерозу

* Придушення хвороботворної мікрофлори кишечника.

* Профілактика онкологічних захворювань – регулярне вживання продуктів з антиоксидантом знижує ризик розвитку раку легенів, шлунка і простати.

* Профілактика очних захворювань – продукти окислення лікопіну необхідні для сітківки ока, так як уповільнюють дегенеративні процеси. Високий рівень лікопіну в крові знижує ризик розвитку катаракти.

* Ликопин ефективний при лікуванні і профілактиці запальних захворювань.

Вітамін Е (із зародків пшениці) корисні властивості.

Вітамін Е вважається одним з найбільш активним антиоксидантом, що захищає клітинні мембрани від вільних радикалів.

Вітамін Е необхідний для нормального засвоєння жирів в травному тракті. Він запобігає окисленню ліпопротеїдів низької щільності, включаючи холестерин. Це якість вітаміну Е дуже важливо для нормального функціонування серцево-судинної системи. Він знижує рівень холестерину і тригліцеридів, затримуючи тим самим розвиток серцево-судинних захворювань атеросклеротичного характеру. Він також перешкоджає утворенню згустків крові і розчиняє їх, перешкоджаючи виникненню інфарктів та інших тромбозів.

Вітамін Е регулює репродуктивну функцію і сексуальну активність, полегшує тяжкість клімактеричних симптомів. Вітамін Е також бере участь в поповненні запасів вітаміну А і заліза в організмі. Вітамін Е затримує процес старіння і сприяє попередженню раку, діабету і серцевих захворювань. Крім того, вітамін Е підвищує фізичну витривалість, покращуючи ефективність використання кисню організмом Вчення вважають, що з їжі неможливо отримати достатню кількість вітаміну Е.

Тому його необхідно вводити в організм у складі вітамінних препаратів.

*** Наукові дослідження підтверджують, що натуральний вітамін Е в 2 рази ефективніше синтетичного. Більшість препаратів з вітаміном Е на ринку є штучними хімічними сполуками. У Народерме використовується тільки 100% натуральний вітамін Е.

Бета-каротин (з моркви) корисні властивості:

Біологічна цінність бета-каротину визначається перш за все, двома його властивостями: служити попередником вітаміну А і виконувати функцію антиоксиданту. При частковому розщепленні в тонкому кишечнику, з однієї молекули бета-каротину утворюються дві молекули вітаміну А. Вітамін А відіграє життєво важливу роль в забезпеченні фізіологічних функцій організму і підтримці здоров’я. Він контролює зір, процеси росту і розвитку організму, оновлення тканин, нормальну поведінку клітин та імунні реакції.

Як природного антиоксиданту бета-каротин захищає організм від канцерогенної дії агресивних форм кисню і вільних радикалів, що утворюються в клітинах в процесі внутрішньоклітинного дихання і надходження в організм тютюнового диму, забрудненого повітря, компонентів їжі, що містить попередники вільних радикалів. Бета-каротин пригнічує процеси передчасного старіння, знижує ризик серцево – судинних захворювань, ризик катаракти ока і багатьох інших хронічних захворювань. Бета-каротин надає лікувально-профілактичну дію при передпухлинних станах слизової оболонки порожнини рота, шлунку і шийки матки, знижує ризик захворювання на рак.

Показання до застосування Народерма.

* Захворювання органів дихання (бронхіальна астма, туберкульоз легенів);

* Серцево – судинної системи (кардіопатії з порушенням серцевого ритму (аритмії), ішемічна хвороба серця, інфаркт, гіпертонія, гіпотонія, варикозне розширення вен) органів черевної порожнини (гепатит, жовчнокам’яна хвороба, цироз печінки, сечокам’яна хвороба, пієлонефрит).

* Опорно – рухового апарату (остеохондроз, артроз, остеодистрофія переломи кісток, дисплазії кісток (сколіози), ревматоїдний поліартрит.

* Нервової системи, інсульт

* Ендокринної системи (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози (гіперплазія щитовидної залози, гіпертиреоз, тиреотоксикоз).

В якості профілактики: онкологічних захворювань, при виразковій хворобі шлунка і 12-ти палої кишки, при ерозіях слизових, при погіршенні зору, ризик сліпоти, у випадках гострого дефіциту вітаміну А, при схильності інфекціям (особливо респіраторним), в разі сухої шкіри, що лущиться , псоріаз, нейродерміт, псоріаз, опіки, при діареї, при пошкодженої зубної емалі, при прищах, вугрової висипки, пігментних плямах на шкірі, людям, які мають великі навантаження на зір (водії, користувачі комп’ютерів тощо), перед сезоном засмаги і відвідуванням солярію (запобігає сонячні опіки і забезпечує гарний колір шкіри).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів. Не містить лактозу і глютен.

Рекомендоване дозування: Дітям з 13 років і дорослим – 1 капсула в день з невеликою кількістю води, перед сніданком або обідом.

Харчова цінність на: 1 капсула (0.56 г)

– вітамін Е – 12 мг – 100% РДН

– бета-каротин 4.8 мг еквівалентно вітамін A 800мкг – 100% РДН

– селен 30 мкг

– 54% РДН

– лікопін 40 мг

– 100% РДН

Форма випуску: 30 капсул (16,8гр.)

Напишіть коментар