10.11.2020

1. У цій ягідці, якій можна поласувати в липні-серпні, цілий букет вітамінів і мікроелементів: фруктові цукри, органічні кислоти, пектинові і дубильні речовини, пігменти, натрій, калій, кальцій, магній, фочфор, залізо, марганець, вітаміни С, Р, РР, В2, каротин. Недарма вона вважається однією з найбільш лікувальних ягід на планеті Земля !!!

2.Черніка сприяє підвищенню гостроти зору, особливо в сутінках і при штучному освітленні. Перші помічники очей – речовини біофлавоноїди, або антоціанозіди, сприятливо впливають на кровеносниу судини органу зору.

3.Есть в чорниці особливі речовини – оксикумарини, що володіють здатністю знижувати згортання крові. Ось чому вона корисна для профілактики тромбозів і інфарктів міокарда.

4. У цих лісових ягодах міститься речовина глікозид неомертіллін, якому приписують здатність знижувати рівень цукру в крові. Тому ягоди і відвар листя чорниці показані для лікування і профілактики цукрового діабету.

5. Наукові тести, проведені в лабораторії Ратгерс університету дослідження раку (Нью-Джерсі, США) підтвердили, що антиоксиданти, знайдені в чорниці, допомагають зупинити формування злоякісних пухлин.

6. Любительки чорниці менше страждають від менструальних болів – біофлавоноїди, що містяться в ягодах, расслобляют гладку мускулатуру матки, полегшуючи спазми. Крім того, чорниця захищає від циститу та інших інфекцій сечовивідних шляхів.

7. біофлаваноїдами заповнюють брак колагену – білкового еществ яке надає еластичність сухожиль, зв’язкам, хрящів і шкірі.

8. У чорниці соджержащего настільки потужний антиоксидант, що вони здатні уповільнити процес старіння і захистити від проблем, пов’язаних з віком. Насичені чорницею дієта Ефективна проти таких симптомів старіння, як втрата пам’яті, мускольной сили, погіршення і порушення координації рухів.

9. Ця ягода – природний антибіотик. Вона може надавати бактерицидну дію, не викликаючи при цьому побічних ефектів, з цього успішно лікує запалені ясна і хворе горло.

10. Чорниця ефективна при захворюваннях шлунково-кишкового-тракту – покращує склад кишкової мікрофлори, зменшує процеси бродіння і гниття, запальні явища, має в’яжучу дію.

Напишіть коментар