Коли і навіщо з’явилися біологічно активні добавки

Коли мова заходить про біологічно активні добавки (БАД), то нерідко доводиться чути: «Ось, придумали тут якісь – то добавки. Жили сто років без них, і хворіли набагато менше. Обман це суцільний, тільки гроші з народу вибивають. Це тільки багаті з жиру бісяться – гроші дівати нікуди », і інші подібні мало приємні висловлювання на адресу БАД.

Я повністю згоден з тим, що сто років тому біологічно активні добавки були не потрібні, так як все необхідне для організму ми отримували з їжею. Овочі з городу, де грунт удобрювати тільки гноєм, коли не було гербіцидів і пестицидів, хімічних азотистих і калійних добрив, коли ще не існувало так званих «хімічних» дощів і знімалося не більше одного врожаю в рік, то такі овочі та фрукти містили всі необхідні вітаміни і мікроелементи, і в кількостях, достатніх для нормальної роботи організму.

А що зараз? Ні для кого не секрет, що сучасні технологічні методи сільського господарства позбавляють повсякденну їжу істотної кількості необхідних для організму поживних речовин. Роки обробітку одних і тих же ділянок землі повільно, але вірно позбавляли грунт більшості істотних компонентів і, особливо, мінералів і мікроелементів. В даний час в багатьох країнах збирають гігантські врожаї, причому використання хімічних пестицидів і штучних добрив просто покращує зовнішній вигляд плодів і збільшує їх розміри. Але достаток не може компенсувати відсутність в них поживних речовин. Ну а м’ясо. Раніше при вирощуванні птиці та великої рогатої худоби в їжу їм давалися тільки чисте зерно, зелена трава і свіже сіно. Бабуся в селі поїла теляти молоком, а годувала хлібом. І, природно м’ясо таких тварин було поживно і безпечно. А зараз? На корм птиці та тварин найчастіше йдуть різного роду концентрати, а рослинна їжа для них не містить необхідних поживних речовин, зате містить різного роду отрутохімікати, якими обробляється грунт, солі важких металів та інші токсичні речовини, яких в надлишку міститься в повітрі і воді. Все це разом з м’ясом цих тварин потрапляє в наш організм і, напевно, приносять більше шкоди, ніж користі.

І це ще не все. Мені доводилося бувати на птахофабриках, де забій птиці проводився на 56-58 день після їх появи на світло. Кури при цьому важили от1,5 до 2,5 кг. Зрозуміло, що без гормонів росту та інших біостимуляторів тут не обійшлося. Напевно теж відбувається і при вирощуванні великої рогатої худоби. А, якщо врахувати, що їм все роблять різного роду щеплення від хвороб і дають антибіотики для профілактики захворювань, то м’ясо таких тварин і птиці ставати небезпечним для нашого здоров’я.

Ніколи раніше людство не харчувалося настільки рясно і, в той же час, такий неякісною їжею. Моторошні екологічні умови, варварське землеробство, суцільна хімізація сільського господарства створили проблему здорового харчування. І щоб її хоч якось подолати, приблизно, 40-50 років тому з’явилися перші біологічно активні добавки до їжі, в яких містилися необхідні організму речовини (вітаміни, мінерали та мікроелементи), яких вже давно було замало в продуктах харчування. У США, Канаді, Європі, Японії додатковий прийом вітамінів є нормою вже багато років. Хворіти там дуже дорого, а бути здоровим престижно.

Зі сказаного вище випливає, що поява біологічно активних добавок – це не чиясь – то примха, чи не чиє – то винахід з метою наживи, а об’єктивна необхідність, викликана до життя бездумним ставленням до природи, варварськими методами її використання.

Напишіть коментар